Vetom 1.1

Biologicky aktívne probiotikum


  • Jedinečný účinok Vetomu zaisťujú vlastnosti baktérií Bacillus subtilis , ktoré sa množia hlavne v hrubom čreve.
  • Vylučujú INTERFERÓN a-2 ľudský leukocyt, proteolytické, amylolytické, celulolytické enzýmy a biologicky aktívne látky, ktoré potláčajú rast a vývoj patogénnej a podmienene patogénnej mikroflóry. V dôsledku tohto procesu sa upravuje črevná mikroflóra, jej steny sa vyčistia z nestráviteľného a hnilobného potravinového odpadu, čo prispieva k aktívnemu vylučovaniu toxínov z tela a neobmedzenému dodávaniu biologicky aktívnych látok a živín. Bioaktívne látky preparátu Vetom 1.1 aktivujú proces, pri ktorom sa v tele vyrába INTERFERÓN, ktorý stabilizuje a obnovuje imunitný systém.
  • Pod vplyvom prípravku Vetom 1.1 sa normalizuje metabolizmus, trávenie a absorpcia biologicky aktívnych zložiek potravy v gastrointestinálnom trakte.
  • Odporúča sa ako biologicky aktívny potravinový doplnok, ako ďalší zdroj probiotických mikroorganizmov na zlepšenie výkonnosti gastrointestinálneho traktu a na obnovenie črevnej mikroflóry.

Zloženie:

1 dávka (1 kapsula) obsahuje:

kukuričný extrakt - 133 mg; zemiakový škrob - 100 mg; sacharóza (práškový cukor) - 67 mg; suchá kultúra probiotických mikroorganizmov rekombinantného kmeňa Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613), 1 x 109 CFU / g - 30 mg.

Dávkovanie:

Odporúča sa užívať 10 dní - 2 až 3 kapsule denne počas alebo po jedle s dostatočným množstvom vody, šťavy alebo čaju.

Obsah balenia: 10 kapsúl s hmotnosťou 0,33 g v blistri, 5 blistrov v škatuli, návod na použitie.

Skladovanie: Skladujte pri relatívnej vlhkosti nie vyššej ako 75% a teplote nie vyššej ako 30 ° C.

Upozornenie:

Použitie počas tehotenstva a laktácie je možné po konzultácii s lekárom.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia k zložkám lieku.