Probiotiká vytvorené prírodou

30.01.2021

Probiotiká Vetom sa považujú za jedny z najsilnejších probiotík. Majú za sebou 40 rokov výskumu, čo dokazuje, že tento produkt má široké spektrum pozitívnych účinkov.

Vetom probiotiká

- sú patentované produkty, ktoré pozostávajú výlučne z prírodných látok a prirodzene produkovaných bakteriálnych kmeňov. Bakteriálne kmeňe, ktoré sú sučasťou baktérii Bacillus subtillis a Bacillus amyloliquefaciens, pochádzajú zo sibírskych krajín, kde ich evolúcia formovala milióny rokov. Tieto baktérie majú vlastnosti, ktoré poskytujú telu schopnosť udržať úroveň mikroflóry v norme, optimalizovať metabolizmus a zásobovanie tela biologicky aktívnymi látkami.


Baktérie, ktoré obsahujú prípravky Vetom sa množia v tráviacom trakte 2 až 5 dní. Následne si v tele spravia prieskum a označia choroboplodné vírusy a baktérie. Zároveň v tele tvoria prírodné probiotikum, ktoré dokáže zničiť škodlivé bunky a tým riešiť príčinu ochorenia. V žalúdku tieto baktérie nehynú, lebo sú vo forme spór a tým sú vysoko odolné voči účinkom žalúdočných štiav. V ústiach tenkého a hrubého čreva sa transformujú do vegetatívnej formy, množia sa a produkujú biologicky aktívne látky, čím potláčajú rast a vývoj hnilobných a patogénnych mikroorganizmov. Po vyčistení tráviaceho traktu a zničení nežiaducich baktérii sú baktérie vylúčené z organizmu. 

Kmeňe baktérii Bacillus subtillis a Bacillus amyloliquefaciens sú schopné vyrábať enzýmy, ktoré ničia toxíny a škodlivé bunky. Vetom pomáha telu vysporiadať sa s chorobou, naštartovať imunitu, je to tzv. imunokorektor. Vykazuje svoje jedinečné vlastnosti pri liečbe črevných infekcií, či otravy jedlom. Podporuje štruktúru črevnej sliznice a normalizuje mikroflóru pri zachovaní vysokej aktivity pri priechode agresívnym prostredím v žalúdku. Pomáha telu bojovať proti väčšine známych ochorení. Prípravky Vetom sú jednoducho vhodné pre liečbu a prevenciu bakteriálnych a vírusových infekcií, korekciu imunitnej nedostatočnosti, stimulujú imunitu, normalizujú metabolizmus. 

Vetom


Tento komplex prírodných antibiotík sa vstrebáva cez steny čreva do krvi a šíri sa do všetkých orgánov, vďaka ktorým sa samy uzdravujú. Obranné sily tela, ktoré boli predtým vynaložené na boj s infekciou, smerujú teraz svoju energiu na liečbu zdanlivo dobre nesúvisiacich chorôb. 

Vetom pomáha telu vysporiadať sa s chorobou a obnovuje jeho vlastnú silu.

 A "ZÁZRAK" sa stane - vetom údajne lieči zo všetkých chorôb. To ale tak nie je, jednoducho len zdravé telo začne oveľa účinnejšie bojovať nielen s bakteriálnymi, ale aj vírusovými ochoreniami !

To je dôvod pre nadšenie. Ak má človek problémy s mikroflórou čreva, vetom mu pomôže. Ak je všetko v poriadku s mikroflórou, vetom obsahujúci Bacillus subtilis, produkujúci ľudský interferón môže zvýšiť imunitu. Navyše Bacillus subtilis aktívne pôsobí proti reprodukcii húb, blokuje ich životnú aktivitu a mykotoxíny uvoľnené hubami prestávajú pôsobiť negatívne na telo, čo je ďalší spôsob, ako ozdraviť telo.

Všetky tieto dôvody vyžadujú špecifickosť použitia preparátov prípravku vetom - v malých dávkach často a pravidelne, aby "rozdrvila" patogénnu mikroflóru.

Vetom je vhodné užívať pri:

 • žalúdočno-črevných ochoreniach

 • bakteriálnych a vírusových ochoreniach

 • gynekologických ochoreniach

Hlavné prednosti Vetomu:

 • regeneruje organizmus

 • stimuluje a obnovuje imunitu

 • čistí črevný trakt

 • normalizuje črevnú flóru po celej dĺžke gastrointestinálneho traktu, zlepšuje trávenie

 • udržiava v tele prospešné baktérie

 • podporuje proces samočistenia organizmu - účinne zbavuje telo toxínov

 • pomáha pri prekyslení, má antioxidačný účinok

 • je vhodný nie len na regeneráciu organizmu, ale aj ako prevencia pri širokej škále ochorení

 • nie je návykový a je vhodný aj pre deti

 • cenovo dostupný

 • nemá vedľajšie účinky

 Vetom 1.1 podporuje normálne fungovanie imunitného systému.

Vetom 1.1 sa používa najmä na podporu optimálnych funkcií imunitného systému a tráviacého systému. Ale rovnako tak je vhodný aj pri problémoch s dlhotrvajúcou únavou, pri rôznch zažívacích ťažkostiach a najmä po užívaní antibiotickej liečby.

Vetom 1.1 obsahuje patentovaný a benígny bakteriálny kmeň Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613). Baktéria Bacillus Subtilis je vo forme spór, čo umožňuje cestu až do črevného systému.

Bakteriálny kmeň Bacillus Subtilis sa reprodukuje v črevnom systéme a vytvára prospešné mikróby, ktoré bojujú proti vírusom a baktériám spôsobujúcim choroby. Podporná funkcia trávenia umožňuje schopnosť čriev absorbovať látky, ako je železo, vápnik, benígne tuky, aminokyseliny, triglyceridy, bielkoviny, dipeptidy, soli zo žlčovej kyseliny.

Baktéria Bacillus subtilis je spôsobilá produkovať 2-alfa-leukocytárna ľudský interferón. V ľudskom organizme je tento typ interferónu produkovaný leukocytmi a lymfoblastmi pri vírusovej infekcii. Je faktorom nešpecifickej rezistencie organizmu. Hrá kontrolne-regulačnú úlohu v zachovaní homeostázy v ľudskom organizme a má nasledujúce základné typy aktivity:

 • protivírusový efekt

 • antiproliferatívny efekt (brzdí rozmnožovanie buniek)...

 • potláča rast a rozvoj vnútrobunkových infekčných patogénov (chlamýdie, baktérie, prvoky)

Pre optimálny účinok sa odporúča nasledovné dávkovanie:


 1. 10 dní - Vetom 4 - to sú 2 balenia - každý deň postupne 10 kapsúl, po 1-1,5 hodine jednu kapsulu zapíjať dostatočným množstvom vody!

 2. 10 dní pauza

 3. 10 dní - Vetom 3 - to sú 2 balenia - každý deň postupne 10 kapsúl, po 1-1,5 hodine jednu kapsulu zapíjať dostatočným množstvom vody!

 4. 10 dní pauza

 5. 10 dní - Vetom 1.1 - to sú 2 balenia - každý deň postupne 10 kapsúl, po 1-1,5 hodine jednu kapsulu zapíjať dostatočným množstvom vody!

 6. 10 dní pauza

Zmena poradia vetom 3 a vetom 4 je možná, pre optimálny účinok je však dobré sa poradiť. Poradie a druhy prípravkov je potrebné prispôsobiť aktuálnemu stavu vášho organizmu. Vetom vždy zapíjame vodou v dostatočnom množstve. Vetom je bezpečný produkt. Vedľajšie účinky neboli preukázané. Neboli pozorovaé žiadne problémy ani pri nadmernom užívaní.

Pomocou Vetomu získame čistenie a rekonštrukciu nielen tráviaceho systému, ale postupne celého organizmu. To so sebou prináša sprievodné javy ktoré sú úplne prirodzené. Nejde ale o vedľajšie účinky! Zvýšenie imunity tela sa prejavuje aj tým, že imunitný systém odhaľuje staré, zamaskované infekcie aj ich pôvodcov, ložiská mikroorganizmov, ktoré v zdravom tele nemajú čo robiť.

Možné, ale bezpečné prejavy pri užívaní probiotík Vetom:

 1. Pri užívaní týchto probiotík možno niekedy sledovať zosilnenie prejavov - vznikajú bolestivé pocity v rôznych orgánoch. Môže sa objaviť bolestivý signál z miest lokalizácie "chronických defektov". Napr. môže začať bolieť zub, prst, členok, čokoľvek.

 2. Niekedy sa objaví hnačka alebo zápcha; nakoniec sa však stav vždy normalizuje. - Tento prejav je spojený s procesom normalizácie mikrobiocenózy v tráviacom trakte. Jeho rôznorodosť je daná mnohorodosťou mikrobiotického spoločenstva v tráviacom trakte u jednotlivých ľudí, a následne nejednoznačnou reakciou organizmu na priebeh jeho rekonštrukcie.

 3. Často možno sledovať zmenu farby a zápachu moču, zmenu zápachu a intenzity vylučovania potu.  Tento efekt je spôsobený intenzívnym vyplavovaním toxínov z organizmu. Po ukončení kúry má byť moč priehľadný, bez viditeľných prísad a bez ostrého zápachu.

 4. Niekedy sa pri procese na koži objavia vyrážky. Pravdepodobná príčina tohto javu je nadmieru aktívne vylučovanie toxínov cez kožu. V rámci procesu po terapii vyrážka vždy pominie.