Doporučené dávkovanie

Spôsob užívania

Sada Vetom - intenzívna kúra na očistu a harmonizáciu tráviaceho traktu


Vzhľadom na to, že každý človek má vo svojom tráviacom trakte individuálne spektrum mikroorganizmov, nie je možné vopred určiť, ktorý z preparátov Vetom bude najefektívnejší pre konkrétneho človeka.
Doporučuje sa Vetom užívať v tomto poradí. 

 • Odporúčaný postup bežného užívania:

  1. Vetom 3 (1 balenie) užívať 10 dní, 5 kapsúl denne po 1 kapsulke, zapíjať dostatočným množstvom vody!
  2. Prestávka v užívaní 10 dní
  3. Vetom 4 (1 balenie) užívať 10 dní, 5 kapsúl denne po 1 kapsulke, zapíjať dostatočným množstvom vody!
  4. Prestávka v užívaní 10 dní
  5. Vetom 1.1 (2 balenia) užívať 10 dní, každý deň postupne 10 kapsúl (každú 1 až 1,5 hodinu jednu kapsulu) zapíjať dostatočným množstvom vody!
  6. Prestávka v užívaní 10dní

  Odporúčaný postup intenzívneho a komplexnejšieho užívania:

  1. Vetom 3 (2 balenia) užívať 10 dní, 10 kapsuliek denne (každú 1 až 1,5 hodinu jednu kapsulu) zapíjať dostatočným množstvom vody!
  2. Prestávka v užívaní 10 dní
  3. Vetom 4 (2 balenia) užívať 10 dní, 10 kapsuliek denne (každú 1 až 1,5 hodinu jednu kapsulu) zapíjať dostatočným množstvom vody!
  4. Prestávka v užívaní 10 dní
  5. Vetom 1.1 (2 balenia) užívať 10 dní, 10 kapsuliek denne (každú 1 až 1,5 hodinu jednu kapsulu) zapíjať dostatočným množstvom vody!
  6. Prestávka v užívaní 10 dní
  • Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať! Odporúčaná doba užívania a odporúčana doba prestávky sa nesmie prekračovať ani skracovať! 


Tento postup a dávkovanie dáva telu možnosť udržiavať prospešné baktérie v efektívnom množstve a maximalizuje pozitívny účinok účinok na ľudský organizmus. 

Preto aby bol dosiahnutý čo najintenzívnejší efekt, doporučuje sa postupne aplikovať všetky preparáty série vetom v celej komplexnosti. 

Možné reakcie tela pri používaní Vetomu :

Vetom nemá vedľajšie účinky.

Je to bezpečný prírodný produkt. Vetom je širokospektrálny produkt, ktorý čistí a obnovuje nie len celý tráviaci systém, ale postupne aj celý organizmus. Preto sa môžu vyskytnúť určité prirodzené sprievodné prejavy.

 • Môžu zosilnieť prejavy ako je bolestivý pocit niektorých orgánov. Telo tým signalizuje a lokalizuje miesto niektorých chronických problémov.
 • Niekedy sa môže objaviť hnačka, zápcha. Tento účinok sa vzťahuje k procesu normalizácie mikroflóry v tráviacom trakte.
 • Zmena farby a zápachu moču a potu. Tento efekt je spôsobený intenzívnym vylučovaním toxínov z tela.
 • Kožné prejavy alebo vyrážky. Príčinou tohto javu môže byť vyplavovanie toxínov z kože.